Αρχική σελίδα » Ανακοινώσεις, Εκδηλώσεις, Προκηρύξεις και Χρήσιμα Έγγραφα » Προβολή Νέων
14.03.2022

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχει δοθεί παράταση για την υποβολή εργασιών για το 18ο Φοιτητικό Συνέδριο του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (ΦΣΔΕΤ) του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΟΠΑ), με θέμα «Ψηφιακός Μετασχηματισμός: Οι ριζικές αλλαγές που επιφέρουν οι νέες τεχνολογίες στη σύγχρονη κοινωνία και τις επιχειρήσεις», το οποίο θα διεξαχθεί τον Μάιο, σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί σύντομα. Η νέα τελική προθεσμία υποβολής εργασιών είναι η Κυριακή 27 Μαρτίου 2022.

Η υποβολή των εργασιών γίνεται στον κάτωθι υπερσύνδεσμο:

Περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το φετινό ΦΣΔΕΤ, τους θεματικούς άξονες που θα καλύψει, αλλά και τις σημαντικές προθεσμίες, μπορείτε να βρείτε στο Call for Papers.

Για περαιτέρω πληροφορίες, μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα του συνεδρίου, ενώ για διευκρινίσεις σχετικά με την υποβολή των εργασιών, μπορείτε να απευθυνθείτε στον Επιστημονικό Υπεύθυνο του Συνεδρίου, Επίκουρο Καθηγητή του ΟΠΑ, Εμμανουήλ Ζαχαριάδη (ezach[at]aueb[dot]gr).

Αναμένουμε την υποβολή του ερευνητικού σας έργου!

Με εκτίμηση,
Η Οργανωτική Επιτροπή του 18ου ΦΣΔΕΤ